PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Czy kobiety nadają się do wojska ?  

12 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy kobiety nadają się do wojska ?

• Tak
      8
    • Nie
      3
    • Jest mi to obojętne
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 3.02.2018 o 19:49, BlackMass napisał:

Możesz pomyśleć o termosach esbita. Znajomy z tego korzysta i zawsze ma ciepły obiad w pracy. Przynajmniej tak było ostatnio jak mu zwinąłem kurczaka :P wiem ze w militariach to kupił ;)

o dzięki, :D ceny tez całkiem niezłe tych esbitów bo za 100 zl mozna miec juz cały pojemnik :D a wiecie moze czy mozna prać je w zmywarce czy trzeba ręcznie ?

Dnia 3.02.2018 o 19:49, BlackMass napisał:

Dużo jest tarcz, ale jak ktoś chcesz oszczędzić to wystarcza takie 40x60 do drzewa przybite i też będzie dobrze sie strzalało

chyba nie jestem fanem przybijania takich rzeczy do drzew, ranienie drzew chyba nie jest prawidłowe. Ostatecznie najwygodniej byłoby kupić kulochwyt i do niego strzelać :D

Wg co sądzicie o pałkach teleskopowych? używacie? czy to raczej przyrząd dla zaawansowanych służb i zwykły Kowalski powinien sie trzymać od nich z daleka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, chopper napisał:

o dzięki, :D ceny tez całkiem niezłe tych esbitów bo za 100 zl mozna miec juz cały pojemnik :D a wiecie moze czy mozna prać je w zmywarce czy trzeba ręcznie ?

Możesz to myć jak Ci wygodnie, nie ma raczej jakichkolwiek wytycznych w tym temacie. To jest tak samo jak i z kubkami termicznymi, które też możesz przepłukać i używać dalej

chyba nie jestem fanem przybijania takich rzeczy do drzew, ranienie drzew chyba nie jest prawidłowe. Ostatecznie najwygodniej byłoby kupić kulochwyt i do niego strzelać :D

Co to za różnica do czego to przybijesz, skoro jest z papieru -> drzewo ścięte ;) Kulochwyt 40x60? Gdzie takie widziałaś?

Wg co sądzicie o pałkach teleskopowych? używacie? czy to raczej przyrząd dla zaawansowanych służb i zwykły Kowalski powinien sie trzymać od nich z daleka ?

Urządzenie poręczne i baardzo skuteczne ale  w rękach kogoś kto albo ma siłę na porządne trzepnięcie albo wie gdzie uderzyć zeby zabolało nawet przy niedużym nakładzie sił. W innym wypadku brałbym jakiegoś Mace albo po taniości gaz Umarexa za 10zł z militaria ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.02.2018 o 20:04, BlackMass napisał:

Możesz to myć jak Ci wygodnie, nie ma raczej jakichkolwiek wytycznych w tym temacie. To jest tak samo jak i z kubkami termicznymi, które też możesz przepłukać i używać dalej

zmywarka to po prostu woda pod pewnym ciśnieniem, więc spokojnie możesz go wrzucić do zmywarki. Co do kubków to można dorzucić też tabletki czyszczące do termosów

Co to za różnica do czego to przybijesz, skoro jest z papieru -> drzewo ścięte ;) Kulochwyt 40x60? Gdzie takie widziałaś?

zobacz sobie na militaria, tam jest pełna oferta tych kuchwytów

Urządzenie poręczne i baardzo skuteczne ale  w rękach kogoś kto albo ma siłę na porządne trzepnięcie albo wie gdzie uderzyć zeby zabolało nawet przy niedużym nakładzie sił. W innym wypadku brałbym jakiegoś Mace albo po taniości gaz Umarexa za 10zł z militaria ;)

ja jakbym miała taką pałkę to pewnie bym jeszcze oberwała od niej :P jednak wolę też coś co nie wymaga takiej dużej ilości sił i wolę swojego mace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 12.02.2018 o 18:59, Jinx napisał:

zmywarka to po prostu woda pod pewnym ciśnieniem, więc spokojnie możesz go wrzucić do zmywarki. Co do kubków to można dorzucić też tabletki czyszczące do termosów

po co są te tabletki? Czyszczą lepiej niż normalne tabletki do zmywarki?

Dnia 12.02.2018 o 18:59, Jinx napisał:

ja jakbym miała taką pałkę to pewnie bym jeszcze oberwała od niej :P jednak wolę też coś co nie wymaga takiej dużej ilości sił i wolę swojego mace

ostatnio widziałem sporo gazów przeznaczonych do obrony przed zwierzętami. Macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi