PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie bardzo moja dziewczyna,   bo jest taka nastawiona i otwarta na kontakty z innymi.  Z chłopakami może się witać tak luźno i bezproblemowo,  znaczy po prostu  np dotyka jednego za ramię i mówi cześć,  ja tak bezpośrednio do człowieka nie potrafię i dlatego może jej tego zazdroszczę, takiej bezpośrednosci. Wgl mam wrażenie,  że przez tą kobietę nie wytrzymuje,  za dużo jej w moim życiu i jak częściej ja widzę i jak łatwo radzi sobie z kontaktami z innymi ludźmi  to mam coraz większe wrażenie,  że staje się słaby i nie mam siły.  Jestem bezsilny i wyczerpany kiedy tylko myślę o niej i rozmyslam co ona może teraz robić,  w sensie z kim ona jest np i gada jak jesteśmy np razem w bibliotece i ona ma tam znajomych. To nie dodaje mi sił,  tylko osłabia.  Błagam o pomoc...
Moze powininem zacząć siebie zmieniać na lepsze i próbować znaleźć sobie swoich znajomych z którymi czuję się dobrze? A nie tylko patrzeć jak ona się dobrze bawi a ja nie potrafię bo nie czuje się dobrze w towarzystwie jej znajomych. 
Jak zmienić taka cechę osobowości? 

Dodam,  że boję się o tym jej powiedzieć bo może być smutna przez to i może mi nie potrafić pomoc dlatego zwracam się tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem jest to, że ona żyje swoim życiem, a Ty żyjesz jej życiem. Nie swoim. Musisz siebie zrozumieć i polubić. Taki jesteś. Bez sensu jest zazdrościć, że ktoś jest inny. Prowadzić niezdrowe naśladownictwo. Przecież to Ci szczęścia nie da.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi