PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Mam dosyć wstydliwy problem. Matka natura w moim przypadku stwierdziła, że włosy na klacie są mi niepotrzebne, więc umieściła je w.... odbycie....
Jestem tam bardzo obficie owłosiony. Mi oraz mojej partnerce to nie przesadza, jednak utrudnia mi to utrzymanie higieny. Sprawia mi duży dyskomfort skorzystanie z toalety "na dłuższą sprawę", gdyż nie zawsze udaje mi się zachować higienę - po prostu ode mnie "czuć". W gorące dni nie jest lepiej...
Próbowałem różnych środków, jednak bez większego efektu. 

Czy macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.02.2019 o 11:12, znużonyżyciem napisał:

Źle się wyraziłem - mi nie przeszkadza aby to zmieniać bez powodu:)

Jakieś sposoby pozbycia się tego?

Depilacja. Pewnie do najprzyjemniejszych zabiegów nie należy, ale może to by było wyjściem jakimś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2019 o 01:24, znużonyżyciem napisał:

Depilacja jest trwała czy jak z zarostem na twarzy?

po prostu regularnie, najlepiej pod prysznicem raz-2 raz w tygodniu ogól się tam zwykłą maszynką. Przez kilka tygodni będzie swędziało i wkurzało, ale z czasem włos się osłabi, nie będzie podrażnień i powinieneś poczuć komfort. Co do higieny...po "grubszej sprawie" używaj (jeśli nie masz bidetu na miejscu) chusteczek nawilżanych z aloesem i tym również zadbaj o czystość w tamtym miejscu:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi