PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej potrzebuje porady bo już nie wiem co robić. Jesteśmy małżeństwem od 11 lat już dwa razy przyłapałem żonę na zekomo nie winnym flircie( tak ona twierdzi) kontaktowała się z mężczyzną dzień w dzień ukrywając to a później z szefem innego działu sms, telefony o późnych porach, a teraz znowu coś mi nie pasowało. Zostawiłem dyktafon wychodząc do pracy i po przesłuchaniu nagrania okazało się że chwali się koleżance że jakiś mężczyzna pomylił numery i napisał do niej. Odpisała że to pomyłka a później zgodziła się by do niej zadzwonił. Oczywiście cała szczęśliwa że fajnie im się rozmawiało i wogóle tylko że mieszka bardzo daleko. Powiedziałem jej o wszystkim ale oczywiście że robię z niej dziwkę i jak mogłem ja podsłuchiwać. Dla mnie jest to nie normalne że kobieta która ma męża i dzieci pozwala żeby obcy facet którego nie zna do niej dzwonił. Mam dosyć jej kłamstw na każdym kroku i zastanawiam się nad rozwodem ale są dzieci które bardzo kocham i są ze mną związane. Dwie córeczki jedną 5 druga 10 lat i wiem że rozwód to będzie dla nich starsze przeżycie ale ja już nie jestem w stanie zaufac żonie a ona za howuje się tak jak by się nic nie stało. Oczekuję że bedzie tak jak do tej pory wręcz stała się nachalna żeby ją przytulać i wogóle a we mnie aż się gotuje jak się zbliża. Poradzicie co o tym sądzicie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żonie brakuje emocji i szuka ich poza małżeństwem. Nie rozumiem po co jej mówisz, że ją podsłuchujesz? Czego od niej oczekujesz, że padnie na kolana i przyzna się do wszystkiego? Wiadomo, że tego nie zrobi i będzie stosować różne tricki, żeby odwracać Twoja uwagę od tego co robi. Tak jest np. z jej nachalnością w łóżku. Z takim podejściem jak ma, jest zdolna do wszystkiego i nie jedno ma już na sumieniu. Niczego dobrego nie ma co się po niej spodziewać. Z resztą sam to wszystko widzisz. Tu nie ma co się łudzić. Pozostaje tylko współczuć.

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja przedmówca napisał, żonie się nudziło, monotonia, czuła się za dobrze. 

Źle zrobiłeś że powiedziałeś jej o nagraniu. Nie trzeba było nic mówić, nagrywać dalej i zbierać dowody.

Kobiety to atencjuszki i niezależnie od wieku lubią ten dreszczyk emocji kiedy poznają kogoś nowego, kiedy widzą że się komuś podobają, że ktoś poświęca im czas, że ktoś wciąż je chce. Czasem wystarczy im tylko ta świadomość i zakończy się na "niewinnym" flircie, a czasem dochodzi do zdrady.

A to że się łasi? Przyłapałeś ją i stąd to zachowanie. Chwilowy stan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To normalne, że żona szuka emocji z boku, jak brakuje ich w Waszym małżeństwie. Jak często chodzicie na randki poza domem i co na nich robicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi