PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Azard

Zla komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z moją dziewczyną, w sobotę mieliśmy się spotkać, jednakże wieczorem napisała, że ma dużo nauki i średnio się czuje, więc jutro chyba się nie zobaczymy, mówię sobie ok, zajmę sie sobą, umyję samochód, porządki przy domu itp. Dziś w niedzielę pisze mi, że jest zawiedziona, że się nie pojawiłem, że sama zostaje że swoimi problemami, rano w sobotę zapytałem jak się miewa i jak tam jej humor, nie odpowiedziała na to, sam się miałem domyślić, że mnie potrzebuje, nie dostałem jasnego znaku "jest źle przyjedź" "jednak mam czas możesz się pojawić", powiedziałem, że nie musi sobie sama radzić z problemami wystarczy że zadzwoni, bądź napisze, że ma problem i mnie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyna w hu*a wali, kto wie co robiła w ten sobotni wieczór, nie odpisuje na sms-y i ma do Ciebie jakieś pretensje ? Sam powinieneś nie pisać, nie dzwonić, okazać jej tyle zainteresowania co ona tobie. I nie staraj się być dla niej jakimś psychologiem i nie lataj tak nad nią bo źle skończysz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy, oznajmiła mi w piątek że źle się czuję i że chyba się nie zobaczymy, spotkać mieliśmy się w sobotę. Rano w sobotę wysłałem SMS gdzie pytam jaki ma humor, nie odpisała tylko zmieniła temat jaka to piękna dziś pogoda, to zająłem się sobą sądząc że ma naukę, a dziś pretensje. W sobotę pisaliśmy jeszcze trochę, ale ani razu nie padły słowa z których wynikałoby że mam się zjawić, że jej plany uległy zmianie, sądziła, że się domyśle... Śmieszne, przestałem odpisywać, na sam koniec dodając, że wie gdzie mnie może szukać i że komunikacja jest bardzo istotną częścią każdej relacji, chyba warto teraz przemilczec czekając na jej ruch

Edytowane przez Azard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie daj się wkręcić w dziecinne gierki. Masz mieć jasne zasady i się ich trzymać, chce coś, zmienia plany to o tym informuje. No przecież nie będzie miała pretensji do szklanki wody że ta się nie domyśliła że jej się chciało pić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co byś nie zrobił, będziesz winny. Tak to niektóre panienki mają. Trzeba dużo pracy i cierpliwości, żeby takie zachowanie prostować i uczyć. Pytanie czy tego chcesz.

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, balin napisał:

Co byś nie zrobił, będziesz winny. Tak to niektóre panienki mają. Trzeba dużo pracy i cierpliwości, żeby takie zachowanie prostować i uczyć. Pytanie czy tego chcesz.

Jesteśmy już prawie rok razem, pierwsza taka krzywa sytuacja... Do tej pory brak problemów, jestem zawiedziony Jej postawą, nie wiem mam wrażenie, że cisza i milczenie z mojej strony to najlepsza możliwa opcja, chyba, że proponujesz coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi