PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Damixxx

Rodzina jest najważniejsza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

spotykam się z dziewczyna od 7 miesięcy, na początku wszystko było fanie i bez problemowo ale ostatnio pewnych sytuacji nie da się wytrzymać. Ale od początku.

Spotykam się z obecna dziewczyną ale od jakiegoś czasu wszystko jest ważniejsze od spotkania się, wgl ciężko się na coś umówić, mówię tu o spotkaniu albo o tym żeby gdzieś wyskoczyć. Rozumiem że ma swoje obowiązki w domu czy wobec rodziny, ale wcześniej nie miałem takiej sytuacji. Jak przychodzi weekend każdy chciałby się spotkać w sobotę albo w niedziele, cały tydzień pracuje i w weekendy to optymalny czas na spotkania, ale jeśli w trakcie weekendu nie mam możliwości się spotkać z swoja dziewczyna to trochę niefajnie. Zawsze coś, albo pomaga coś w domu do nocy, albo jakaś inna wymówka, przeważnie związane ze sprawni rodzinnymi, ale żeby przez cały weekend nie wyrwać się nawet na chwile to chyba jest już podejrzane. 

Dochodzę do wniosku ze jest bardzo przywiązana do rodziny (jest jedynaczką), i bardzo się słucha rodziców. Robi się to coraz bardziej meczące, bo jednak chciałbym spędzać czas razem, ale ostatnio stanowi to coraz większy problem.

Ja się już widzimy to jest cudownie itd., ale jeśli tylko się nie widzimy albo piszemy albo rozmawiamy to tak jakby inna kobieta. Wygląda też na to że jej rodzice chyba mnie nie lubią (nowa sytuacja dla mnie bo jednak zawsze miałem mega kontakt z rodzicami innych dziewczyn).

Tak naprawdę nie wiem co z tym teraz zrobić. Powiecie rozmowa, no tak na pewno, jak tylko się spotkamy.

Ale jak do tego podejść bo na pewno wyrzuci mi to ze ma tez swoje obowiązki itd. Ale chyba jednak nikt nie chce spędzać weekendów bez drugiej osoby......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie, ale kobieta jeśli będzie miała chęć to zrobi bardzo wiele rzeczy się zobaczyć z kimś na kim jej zależy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tez własnie mi się wydawało, dlatego jest to dla mnie dziwne... przeważnie to raczej dziewczyny chciały się częściej widywać. W tym przypadku na początku tez tak było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jednak jak kobieta zaczyna coś kręcić i tłumaczyć brak czasu różnymi rzeczami i obowiązkami to już można się domyślić że coś niedobrego się dzieje.

W tej sytuacji, przestała se do mnie całkiem odzywać, pisać, a nawet odczytywać wiadomości.

Diagnoza inny obiekt westchnień. 

A jeszcze 2 tygodnie temu mówiła "kochanie", puste słowa 😛 

Ale żeby nie być w stanie powiedzieć prawdy, albo wgl porozmawiać to już odwagi zabrakło. Lepiej udawać że się pod ziemie zapadło.

A później narzekają ze mężczyźni oszukują i kłamią, no tak biedactwa😈😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi