PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Przemsen

Coś jej jest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 dni moja kobieta z którą to już jestem od roku dziwnie się zachowuje, ma na karku teraz egzaminy, plus okres i jest bardzo szorstka, nieprzyjemna. W odpowiedzi na moje pytanie czy coś się stało, odpowiedziała "tak, ale nie chcę o tym z Tobą gadać/pisać", więc życzyłem dobrej nocy, ona napisała "nara", także coś faktycznie gryzie, ale nie mam pojęcia o co może chodzić, do tej pory żadnych komplikacji, widzieliśmy się ostatnio w weekend, też wszystko w porządku, także... Pojęcia zielonego nie mam o co może kobicie chodzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie może być może faktycznie PMS do tego Matura jak rozumiem, może być zdenerwowana. Może do tego sprawy rodzinne i nie chce o tym gadać a za parę dni jej przejdzie. Jeśli nie to hmm... zawieś kontakt nie odzywaj się do czasu aż sama nie zechce sama gadać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2019 o 22:25, Przemsen napisał:

Pojęcia zielonego nie mam o co może kobicie chodzić

Trzyma Cię w szachu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Panowie - "trzyma w szachu", bo ma ważne egzaminy i okres? :) Serio? 

Autorze, okres u kobiety to okres. Może ją wszystko wkurzać bo raz, że hormony szaleją; dwa, że może boleć ją brzuch i nie czuje się komfortowo a ma ważne sprawy, których np, nie chce zawalić; wszystko się na siebie nakłada, stres rośnie i zły humor się nakręca.. Mi w takim momencie też by się nie zbierało na amory i mogłabym być odebrana jako "nieco szorstka". Norma. Jak kobieta ma okres i zły humor, trzeba ją przytulać i zrobić pyszną herbatkę ;) Powiedzieć, że jest urocza i na wszystkie jej dąsy odpowiadać "tak, tak kochanie, no tak" ;)  

A poważnie - moim zdaniem nic złego się nie dzieje, nie bierz tego tak do siebie. Uspokoi się to pogadacie. Bez nerwów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi