PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

meskakobieta

Ukrywanie niedoskonałości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Założyłam tutaj konto ponieważ nurtuje mnie pewna sprawa a w realnym życiu wstydzę się o takie coś pytać ludzi.

Czy uważacie, że ukrywanie różnych niedoskonałości ciała, będąc jednocześnie zgrabną i (pozornie = w ubraniu) atrakcyjną osobą, to oszustwo?

Mam na myśli rozstępy, blizny itd., nie jakieś małe niewidoczne ale jednak trochę większe.

Z takimi rzeczami niestety nie da się nic zrobić i usunąć ich na 100%, trzeba z tym żyć.

Wydaje mi się, że na swój sposób jest to oszukiwanie, ktoś poznaje dziewczynę, podoba mu się a później widzi ją bez ubrania i szok...

Lepiej uprzedzać przed takimi rzeczami?

Można wierzyć, że druga osoba to zaakceptuje, jednak na pewno nie będzie uważała tego za atrakcyjne, więc może się poczuć oszukana właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy jest inny i może takie rzeczy różnie odbierać. Ale prawda jest taka, że nie ma ludzi doskonałych. Każdy ma coś do ukrycia, czy to w wyglądzie ciała, czy w swoim charakterze. 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi