PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

@kobieta25 skąd w Tobie nagle tyle złości / złośliwości?

Gdyby sytuacja nagle nie uległa zmianie, nie chciałabym usunięcia konta, a już na pewno nie używałabym tego wszystkiego, o czym mówisz. Jestem rozsądną dziewczynką, która nigdy (aż do tej pory) nie miała problemu z psychopatkami.

Dla Twojej informacji - pisałam prośbę o usunięcie konta. Ponad rok temu. Nie uważasz, że gdyby ktoś reagował na tego typu prośby to nie było problemu z - jak to nazywasz - operami mydlanymi? Każdy by znikał w ciszy i spokoju. A tak, ja na przykład, liczę, że osoba upoważniona do usuwania konta, skoro "nie zauważyła" prywatnej wiadomości, może zauważy chociaż posty.

I jeszcze powiedz mi proszę, jaki cyrk odwalam? Napisałam JEDNO (skoro musisz do mnie pisać drukowanymi to odwdzięczę się tym samym) zdanie na temat usunięcia konta. Kto teraz rozdmuchuje sprawę i robi cyrki?

Edytowane przez Tiril

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Tiril napisał:

Kto teraz rozdmuchuje sprawę i robi cyrki?

Ty.

I proszę już nic nie wyjaśniaj, tylko po prostu więcej nie pisz o tym. Zniknij w ciszy i spokoju, skoro tak chcesz. Skoro już od roku konto tu nie ma sensu, to ja nie wiem co tu robisz. Serio. 

15 minut temu, Tiril napisał:

już na pewno nie używałabym tego wszystkiego, o czym mówisz. Jestem rozsądną dziewczynką,

No nie bardzo skoro, masz prywatne zdjęcie w profilu i dałaś publicznie link do swojego fb żeby na jakieś pieski wpłacać. I teraz masz co masz. Dlatego radzę na przyszłość uważać, i raczej zdjęciami czy linkami dzielić się z osobami które trochę poznałaś na priv. Nie będziesz miała żadnych psychopatek. 

Koniec tematu. Ewentualnie załóż jakiś swój o usuwaniu konta i oznacz admina, bo tak to on i tak tego nie przeczyta, zbyt wiele postów pojawia się na forum. 

PS. Złośliwa byłam zawsze. I poza Trockim nikt nie ma taryfy ulgowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.07.2019 o 16:49, UsteczkaDoOczu napisał:

Jeśli kochasz tego dusigrosza, to w czym my Ci możemy pomóc? Taki jest. Takiego go kochasz. Nie kupujesz kota w worku. Co tu niby można zrobić? Pogadać z nim ewentualnie, ale skoro z natury nie jest szczodry to ciężko go będzie w takiego zamienić, nie sądzisz?  Chcesz sposobu na pranie jego mózgu? Może magiczne zaklęcie? Facet jest po prostu skąpy. Dużo takich. Co zrobisz? Może poszukamy jakiegoś artykuliku na ten temat. Poczytasz se i wszystko się rozjaśni ;) „100 sposobów na odkochanie się”, „dlaczego warto kochać skąpca” i „1001 sposobów na naciąganie kolesia na drobne wydatki” (metoda małych kroków, tzw przysposobienie do hojności w partnerstwie). Easy!

Ależ jesteś okrutna! ;) Uwielbiam Twoje złośliwe poczucie humoru, serio! :) 

Ale dobra, już dajmy spokój dziewczynie. Trochę się obraziła na nas a i tak nie ma lekko z tym facetem swoim ;) Więc już nie dobijajmy, niech tam sobie żyje jak chce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Tiril już daj spokój i nie dąsaj się. Po prostu Cię nie rozumiem, bo ja jak miałam dosyć tego forum, to po prostu tu nie zaglądałam. Bartas też sporo się udzielał przez kilka lat i też zniknął bez większych dram. Widzę, ze czasem zagląda. Może kiedyś popisze znów. Co tu konto przeszkadza. 

A Ty przecież chciałaś zniknąć definitywnie ze względu na jakaś psychopatkę. A teraz nagle już mogłabyś zostać ale to ja Cię utwierdziłam w przekonaniu, że nie warto tu wracać? A co z psychopatką? Nie rozumiem Cię naprawdę. I nie ma dla mnie znaczenia jak mnie tu kto zapamięta :) Trudno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z psychopatką? Zniknęła i nie wróci? Czyli konto Ci tu nie przeszkadza :) 

Na forum są też inni stali i niestali użytkownicy. Więc nie musisz się tylko mną sugerować :) Możesz mnie zablokować, nie będziesz widzieć moich postów :) tak jakby mnie nie było. Zrób jak uważasz, ale nie ma co się dąsać. 

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nie żartuję sobie, tylko pytam. Bo raz piszesz, że nie chcesz konta bo psychopatka. A później że skoro dalej tu masz konto to jednak to dobra okazja by wrócić ale Cię zraziłam, więc już nie dlatego, ze psychopatka. Więc nie wiem jaką rolę pełni tu Twoje konto. Napisałam wprost co myślę na ten temat, a Ty od razu że to atak. No błagam Cię, już nie można napisać nic, co nie będzie potakiwaniem? Nie wiem dlaczego tak się obrażasz. 

A skoro ktoś realnie Ci zagraża, to zgłoś to na policję. No i ja od razu usunęłabym swoje zdjęciu tu. A Ty to robisz po roku. I po roku nagle kasujesz swoje posty. Mimo, że się bałaś już wcześniej. Przecież ta osoba już to przeczytała i wykorzystała lub wykorzysta. Więc jaki w tym sens, nie wiem. Chociaż moim zdaniem akurat Ty nigdy nie napisałaś nic co mogłoby Cię jakkolwiek pogrążyć. No poza tym linkiem do fb.

Rób jak chcesz Tiril. 

Edytowane przez kobieta25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi