PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Komentator też nie lepszy :) Pierdoły ciśnie równe...no ale jednak wracając do tej Pani: gdzieś mi tam mignęła na youtubie. Jest dosyć charyzmatyczna, podejrzewam że ma wiele zwolenniczek wśród nastolatek. Oczywiście szkoda na Nią czasu ;) Jednakże, skoro już tu jestem, to wrzucę ten filmik który akurat ja widziałam. Jeden, jedyny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem ją kilka razy czasami nawet coś fajnego powiedziała życiowego ale w tym filmie to przeszła samą siebie chciało by się rzec "głupia cipa" 
Spaliła się dla mnie w filmie, że dziewczyny nie lecą na kasę, czy ona na prawdę w to wierzy ehh... :fp:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jej filmiki nie są dla mnie takie złe. :) Najgorzej nie mówi i miła dla oka dziewczyna, reprezentatywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, tdg napisał:

Jej filmiki nie są dla mnie takie złe. :) Najgorzej nie mówi i miła dla oka dziewczyna, reprezentatywna.

I korzysta z tego na full, dorabiając do wykorzystywania ludzi dziwaczną ideologię. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w tym jest. Ja do tych filmików podchodzę z przymrużeniem oka :) Ogladam jeszcze dwie dziewczyny na YouTube, ale to celem nauki języka angielskiego chociaż też są reprezentatywne :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi