PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Kanexl

Nudzę się dziewczynami po paru dniach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Jestem młody, mam 19 lat, lecz sądzę, że jakieś doświadczenie z kobietami mam. 
Problem leży po mojej stronie raczej, wygląda to tak, że znajduję dziewczynę - piszemy, spotykamy się - zakochuje się, mam motyle w brzuchu. 

Najczęściej moje uczucie gaśnie po pocałunku lub seksie, wtedy zaczyna nudzić mi się w tej relacji, nawet gdy dogaduje się świetnie z drugą osobą - jest tak za każdym razem. 

Nie byłem nigdy w stałym związku, moje najdłuższa przygoda trwała uwaga... aż 1 miesiąc😂

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, każda z nich pociąga mnie fizycznie, dogadujemy się, mamy te same zainteresowania, często się spotykamy, ale parę dni i moje uczucie idzie do zera. 

Chciałbym zbudować stałą relację z kobietą, lecz już chyba było takich 10 przypadków opisanych wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boisz się zaangażować, bo boisz się zranienia. A tak na ciepło, nic nie da się zbudować. Spoko młody jesteś. Masz jeszcze czas na stałe związki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Młody jestes i może chcesz się wyszaleć. Jeśli chcesz na dłużej to próbuj utrzymać ta relacje jakos dłużej nie zmieniając dziewczyny za szybko. Zrób szalone rzeczy z jedną dziewczyna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi