PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Szalony

Obraziła się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z moją kobietą już ponad rok, wczoraj wysłałem jej coś na fb, prowadziliśmy krótką rozmowę, po czym przestałem odpisywać, byłem zajęty, pech chciał, że wyświetliłem ową wiadomość, nie było to oczywiście nic ważnego, tylko bzdury, ale jednak, dziś postanawiając jej odpowiedzieć natknąłem się na to, że zostałem zablokowany, dziecinne... Dzwonię do niej, w odpowiedzi na zadane pytanie dlaczego, powiedziała bo może i się rozłączyła, po chwili mnie odblokowała, napisała swoje "Mówiłam ci już nie raz, że irytuje mnie zostawianie moich wiadomości jako "odczytanie" lub olaniem ich, takze no" i druga wiadomość "W tym momencie daje bloka i nie odzywaj się do mnie. Chociaż raz poczuj się jak to jest". Zawsze powtarzałem jej, że pisanie nie wnosi nic do relacji i nie traktuje tego poważnie, zgadzała się... Nie wiem, może to fakt, że dostała okres, co z takim fantem zrobić?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Atencji jej brakuje i zachowuje się jak ryba wyrzucona z wody.

Albo będziesz jej nadskakiwał i rozliczał się z każdej minuty. Albo dla świętego spokoju, zapomnisz o niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sorry, ze to napisze ale trochę to problem z du*y jak chciala zebys jej odpisał. To mogla Ci napisać " hallo jest tam kto? " albo dla Ciebie te sprawy sa noe wazne a dla niej mega ważne. No jak przeczytałam, że Cie zablokowala to parsknelam śmiechem. Ja Cie pierdole tak się zachowują kobiety dziś ? 🤦‍♀️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyna jest niedojrzała emocjonalnie, sugeruję Ci poznać taką, która będzie miała poukładane w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta dziewczyna ma jakiś problem. Jeśli chcesz się męczyć z nią psychicznie i znosić takie chore zachowania to bądź. Myślę jednak, że odżyjesz kiedy o niej zapomnisz jak najprędzej i poszukasz jakąś bardziej ogarniętą dziewczynę. Też uważam iż jak się za dużo piszę to źle to w relacji może być kiepsko. Lepiej częściej się spotykać albo porozmawiać przez telefon lub kamerkę. 

Edytowane przez tdg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, VonM napisał:

sugeruję Ci poznać taką, która będzie miała poukładane w głowie.

Hmm ... są chwile, że nie wiem co napisać. :D 

Edytowane przez balin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi