PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Biunia

Walka stulecia.. Gołota-Adamek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę wczoraj miałam napisać ten post.. ale zapomniało mi się. No i już po "Walce stulecia" oglądałam cały czas... Uwielbiam oglądać boks. Powiem w prost, głosowałam na Adamka, był moim faworytem, wgl jestem w nim zakochana . Wczoraj miałam wrażenie jak by "zwilekali" i przedłużali czas, trzymali ludzi w niepewności aż w końcu o 23 zaczęli walkę.

Jestem po prostu w szoku, nie wiedziałam ze Adamek z taką łatwością pokona Gołotę, wiedziałam ze sobie da radę ale aż tak?;O bo w końcu Gołota to jedna wielka kupa kilogramów, (wgl. ta walka była pełna nienawiści, bynajmniej takie miałam wrażenie.)

Uwielbiam widok krwi w boksie... Nie lubię Gołoty, można powiedzieć że to już koniec jego kariery... Wydał mi się bardzo wredny gdy na początku do przeciwnika zrobił niemiłą minę ;-/

Jestem bardzo zadowolona ze4 Adamek wygrał... A Wasz typ jaki był? Grey_Light_Colorz_PDT_03.gif Na kogo głosowaliście? Czy jesteście zadowoleni z wyniku? ;P Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja za Gołotą od zawsze.. bardzo mi przykro że taki byl koniec jego kariery...

a tak z innej bajki komu złamał rękę i remis był bo nie pamiętam kto walczył w tej walce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mariusz Cendrowski złamał prawą rękę w walce z Marcinem Jonakiem.

Ja też uwielbiam boks,uprawiam go od 4 miesięcy na razie sukcesy tylko w klubie ( 2 sparingi po 8 rund i dwie wygrane ) a co ! xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko było mi określić faworyta tak szczerze. Wychowałem się oglądając walki Gołoty i byłem za nim.Adamek jest młodszy,szybszy zwrotniejszy i świetnie stosuje ten słynny polski lewy prosty,więc nie ma co gadać. Brawo Adamek, Brawo Gołota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga panno kupa kilogramów powiadasz Gołota. Hmmm znajdź mi jakiegoś tam góralka (adamka) czy innego srajdupe który tak jak AG stoczył walki z takimi sławami boksu zawodowego. Andrzej gołota jaki jest taki jest ale dla mnie nie ma większej ikony boksu (białego a w tym Polaka) jak Andrzej, choć żadnego pasa nie zdobył to zlał więcej czarnych psyków niz niejeden cwaniak który mianuje sie bokserem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Adamka to polecam przeczytać książkę Tomasz Adamek - Historia Prawdziwa

Przekonacie sie wtedy co jest wart ten koles

14916-180.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi