PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skuter Kymco Vitality. Normalnie 55 km/h po odblokowaniu bez dodatkowych modyfikacji nawet 75 km/h chwilami. Wymieniłem tłumik i teraz jest 80 km/h. Myślałem żeby jeszcze wymienić wariator, ale nie bardzo mi się już opłaca bo niedługo i tak się będę do samochodu przymierzał. Co do skuterów fajna sprawa. Szybko łatwo po mieście. DO tego można się trochę obeznać z ruchem przed jazdą samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja moc miedzy nogami czuję i bez motoru. ;D

Co do skuterka to jeździłem ale swojego nie mam, ale już planuję żeby zakupić cos na wakację. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym chciał mieć skuter mimo że mam własne auto i prawko,do miasta jest to chyba najlepszy środek lokomocji,a latem też można się gdzieś przejechać tak turystycznie;) A motor to swoją drogą jest zabawką z innej póki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skutery są ok, pod warunkiem, że nie są to jakieś chińskie imitacje skuterów, jak kupować to tylko taki porządny, pisałem w innym wątku o skuterze Kawasaki J300, ale takich dobrych jest więcej, produkuje je np. BMW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maiden, zgadzam się z Tobą. Nie ma nic gorszego, niż chińskie podróby. Toć to rozsypie się od razu ;) Kawasaki J300 niezłe jest. Mój kumpel czymś takim do pracy jeździ. Uznał, że taniej, niż codziennie samochodem dojeżdżać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi