PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie jak dla mnie Vespa jest mało męska i chyba nie zdecydowałbym się na zakup, Kawka J300 za to prezentuje się naprawdę ekstra, zdaję sobie sprawę, że może nie każdy ma koło 20 tys. żeby kupić właśnie ten skuter, ale ma się poczucie, że dobrze wydało się kasę, a jak kupisz takiego chinola to rwnie dobrze mógłbyś wyrzucić pieniądze w błoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kiedyś słyszałem, że jak się nie śpi na pieniądzach, to lepiej kupować rzeczy droższe. i prawda. przy tych zabaweczkach z chińskiego marketu to co chwilę coś trzeba naprawiać. jak kupisz raz a porządnie, to w zasadzie oszczędzasz. i kasę, i nerwy. maiden, w takim rozrachunku kawasaki wcale tak drogo nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skuter działał na kobitki? No pięknie, a ja myślałem, że raczej to pojazd dla dzieciaków. Osobiście wolę motocykle, ale skuter może służyć jako wygodny srodek transportu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowanie wolę poruszać się samochodem, chociaż skuter to fajna opcja do miasta. Podobają mi się zwłaszcza klasyczne Vespy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wcześnie w innym temacie napisał, że Kawa J300. Nie kupiłbym takiego skutera, ale uważam, że to dobra opcja dla tych którzy chcieliby ten rodzaj jednośladu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie jeździłem na skuterze, jakoś nigdy mnie to nie kręciło. Zaraz po osiemnastce zrobiłem prawko i śmigam samochodem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście że mam :) kawał czasu juz jezdze na scooter.com.pl/tweet i jestem mega zadowolony, nigdy nie miałem z nim problemów, śmiga jak nalezy a do tego świetnie wygląda, czego chcieć więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi