PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mellow

WS'ki/Komarki/Motorynki - Czyli o starociach mowa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem WSK 3 kupiłem od kolegi za 250 zł zebrane z kieszonkowego. Posłużyła 6 miesięcy jak się uczyłem biegi zmieniać. Potem padł silnik i nie opłacało się remontować to poszła na części. Teraz na razie skuter i niedługo się przymierzam do prawka A i B.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taakk.. podstawowa wada - szybko się psują.

Mi do prawka jeszcze niecałe 3 lata, a i do skutera mnie nie ciągnie, szkoda kaski.

Planuję kupno nowego kompa, ale czy to wejdzie w życie ?

A co do komarków to tak, miałem kiedyś, przez rok przeszedł jakichś 10 napraw :D

No ale cóż, frajda z jazdy nieziemska :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WSK dawała mi większą frajdę niż skuter teraz. Skuter ci polecam, teraz używane są bardzo tanie a nowego ci nie trzeba. Polecam ofertę Hondy, Yamahy i Gillera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam czasy WSK. Teraz na studiach nie mam czasu, do tego mam samochód, ale kiedyś to się szalało na WSK 3. Jeżeli ktoś potrzebuje niedrogiej maszyny do katowania czy nauki jazdy to będzie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O do nauki ona jest świetna, pamiętam jak uczyłem się na niej zmieniać biegi, teraz kumepel ma motorek biegówkę to śmigam jak .. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś miałem ogarka 3 biegowego z silnikiem jawki. Bardzo o niego dbałem, bak, rama i inne szczegóły pomalowałem na błękitno. Wyciągał 60 km/h. Był bardzo głośny ale fajnie wspominam tą maszynkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi