PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

magdalenka156

Pierwsza gra w jaką grałeś

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza gra była na konosli Atari miałem wtedy chyba 8 lat nie pamiętam. Natomiast pierwszą grą był chyba Pacman jeśli mnie pamięć nie myli.

A gdy już dostałem Pegazusa to byłem w wniebowzięty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście pegazus. Super Mario i te gry na pistolet ;) Trafiałeś obok kaczki a ona padała i ją pies przynosił ;) A jak spudlowaleś to ten su***syn się śmiał!!! Ale to były czasy a potem było komodore ale gier nie pamiętam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem w kilka gierek na pegazusie w wieku ok 7 lat- u wujka. Potem kupiłem sobie jakąś tania gierkę w wieku 9 lat ale z wujkiem(2 lata starszy - zapalony gracz do dziś) spalilismy ją :P . Potem na komputerze w 4 klasie( mój pierwszy :rotfl: ) gralismy w 3 osoby(naraz) w Billie 2 ale emocje. A potemw GTA san Andreas w 3 osoby na jednej klawiaturze i myszce( ja,2 lata starszy wujek i 2 lata młodszy brat cioteczny) --- niezapomniane chwile ;) ale teraz sobie nie wyobrażam grania w 3 osoby w cokolwiek- byliśmy nieźle zgrani....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój tato miał firmę, więc komputer był u nas bardzo wcześnie. Nie miałam okazji poznać się z pegasusem, ale moją pierwszą grą były jakieś cymbałki na komputerze ;D A taką prawdziwą? Montezuma revenge! :zawstydzony:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta