PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zapinam zawsze czy to jadę osobówką czy ciężarowym zawsze mam zapięte. Ratują życie !

Chociaż znam przypadki gdzie kierowca nie potrafił się wydostać z płonącego samochodu przez zacięte pasy i niestety ...

Takich przypadków jest jednak mało w większości ratują życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jak wsiadam do samochodu to pierwsze zapinam pasy czy to za pasażera czy to za kierownice.

Mój kolega zginą w wypadku bo miał zapięte pasy. Gdyby nie miał zapiętych pasów to został by wyrzucony z samochodu i by przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie gadanie ! Lekarze akurat są wszechwiedzący i stwierdzili żeby przeżył jakby wyrzuciło go z auta. A wzięli pod uwagę że wylatując z samochodu mógł w coś uderzyć ? Zdaje się że nie bo by nie pieprzyli takich głupot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taka teorie co do pasów po mieście nie zapinam pasów a w tasie zapinam. Po mieście jest to nie opłacalne bo co chwila gdzieś się zatrzymuje i wysiadam więc jest to zbyt uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy gdy podrózuję na tylnych fotelach nie zapinam pasów, gdy natomiast z przodu zawsze mam zapięte chodź przeszkadzają trochę niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi