PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Co bardziej lubicie i dlaczego? A w wakacje wolicie wspinać się po górach, jeździć na nartach itp.. czy wygrzewać się na gorącym piasku i kąpać w przyjemnej wodzie morskiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kocham góry! Np Giewont to moja miłość od pierwszego wejrzenia :P on tam leży i czeka na mnie :) aż do niego przyjdę,a raczej na niego wejdę :P hehe i wtedy będzie mój.

Ogólnie uwielbiam wspinać się po górach, spacerować górskimi ścieżkami, wsłuchać się w naturę...

mam cudowne wspomnienia związane z górami..

Jeżeli chodzi o morze to przez wiele lat byłam przeciwko... wolałam górskie krajobrazy,ale moje przyjaciółki wyciągnęły mnie raz, potem drugi i teraz jadę już 3 raz nad Morze Bałtyckie w ciagu 4 lat nie mówiąc już o Morzu Śródziemnym.

Każde z tych miejsc ma swój klimat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ani razu nie byłem nad morzem. W górach wielokrotnie. Jednak jakbym miał wybierać to bardziej ciągnie mnie nad wodę. Lubie piasek, słońce, wodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W górach byłem tylko raz i "aż raz". Niesamowity jest klimat górski, można pomarzyć, wsłuchać się w ciszę lub w echo, poobserwować świat z góry i pomyśleć sobie jaki to człowiek jest malutki na tej ziemi. Morza nie lubie, jedynie jakieś dzikie plaże gdzie mniej ludzi jest bo ten tłok mnie troche przeraża. A na tych dzikich plażach mogłyby być jakieś fajne panie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Góry tylko zima a latem morze i jezioro bo uwielbiam pływać, leżeć i wygrzewać się na słońcu a zwłaszcza w dobrym towarzystwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem po środku z tym ;) lubię i góry i morze. Ogólnie lubię podróżować :D. Najwspanialszym miejscem w jakim do tej pory byłem, była Leptokaria leżąca na greckiej Riwierze Olimpijskiej. Wspaniałe miejsce, gdzie leżąc na plaży można obserwować monumentalną górę Olimp. Cudowna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba zależy od pory roku ja lubie morze o każdej porze roku ;) nawet zimą nie mam jednoznacznej odpowiedzi dlaczego, mnie uspokaja szum fal, powietrze znad morza jest czyste a do tego na plaży opalają się zwykle skąpo ubrane przedstawicielki płci przeciwnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na co jest się nastawionym.

Morze to bardziej imprezowe, dużo młodych ludzi, plaża itp.

A góry takie bardziej relaksacyjne i do zwiedzania.

Tak według mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ohhh zdecydowanie morze . Moża się wyłożyć na ręczniku i opalać się przy okazji śpiąc xD a na ochłodę siup do wody i elegancko . Piwko w ręcę i czego więcej chcieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nad morzem nigdy nie byłam :) Góry lubię, ale częściej bywam nieco niżej. Jestem zakochana w polskiej wsi, położonej na nizinach. Moja rodzina mieszka na Podlasiu, jest to naprawdę fantastyczne miejsce, pełne uroku, spokoju i uroczej zieleni. Mmmm, rozmarzyłam się ;) To takie miejsce, w którym czuję się w pełni bezpiecznie. I nie ma to jak wypić Żubra przy żubrach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi