PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę zdecydowanie morze chociaż w naszym polskim sie nie kapie bo jest za zimne ale w nastepnym roku mimo wszystko zamierzam wybrac sie do Bukowiny Tatrzańskiej, ale tylko dlatego, że są tam baseny termalne i w miare ciepła woda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt,nad Bałtykiem ciepłej wody raczej nie uświadczysz,ewentualnie zimnej,ale to też ma swój urok:) Ciężko jest się zdecydować w kwestii tego co lepsze,zarówno morze jak i góry potrafią być na swój sposób atrakcyjne,nie umiem podjąć decyzji co mi osobiście bardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie wolę wyjazdy nad morze,plaże, szum morza i oczywiście piękne kobiety,w górach też jest pieknie,ale morze mnie uspokaja,mógłbym siedziec i wsłuchiwać się w szum fal godzinami.już nie mogę doczekać się kolejnych wakacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy w jakim terminie :) Wiosną, jesienią i zimą polecam góry, bo nad morzem jest zimno i ponuro. Latem polecam pojechać nad morze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie morze. Wiadomo, z pogodą nigdy nic niewiadomo. Dlatego zazwyczaj z żoną jeździmy do Mielna do hotelu UNITRAL - jak jest brzydko, to korzystamy z basenów solnych (mega fajna sprawa). W te wakacje też tam jedziemy, bo mają fajne pakiety promocyjne na wakacje właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowanie góry - nawet mimo tego, że jest zimne i że trudno trafić z pogodą. Ten klimat jest jakiś taki niezastąpiony. W tym roku się właśnie wybieramy z rodzinką do Mielna - świetna alternatywa, bo hotel UNITRAL ma baseny solne, saunę i jak bd padać, to możemy tam poodpoczywać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja latem morze, ale zimą góry. Ostatnio załapałem się jeszcze na ostatnie podrygi zimy i pojechałem do Szklarskiej Poręby. Stamtąd, jak nie ma śniegu po naszej stronie to można jechać do Czech i tam poszusować, a z racji tego, że to zacieniona strona góry to tam zawsze znajdzie się biały puch ;) No i jest mniej ludzi niż chociażby w Zakopcu, której osobiście nie lubię. jakby ktoś się zdecydował to polecam nocleg Polny Krzew ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi