PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Mnie osobiście góry kojarzą się z zimą, ale latem też jest tam pięknie, dlatego sądzę, że na góry zawsze jest odpowiednia pora. Natomiast jeśli chodzi o morze, to jego atrakcyjnośc jest duża w porze letniej, bo zima - sami wiecie- nie pozwala raczej na większy relaks nad morzem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze wypoczywa mi się tutaj i tutaj ale przyznam, że o wiele chetniej wybiorę się nad morze niż w góry. Jestem typem osoby ciepłolubnej, która uwielbia wypoczywać na plaży. A niestety góry niekoniecznie coś takiego oferują. Poza tym nad morzem nadal mamy bardzo wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jeszcze dokładnie nie wiemy gdzie się w tym roku wybierzemy, ale prawdopodobnie pojedzimy do Juraty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy, kto jaki wypoczynek woli i gdzie kto czuje się najlepiej. Góry są dobre do aktywnego wypoczynku i zwiedzania. Natomiast morze to totalny odpoczynek i regeneracja sił. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta