PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takiego maluszka :) Bo uczę się dopiero jeździć to mi tato zakupił, tylko jest mały problem ja się nie mieszczę w nim ... ;D

Poruszę znow ten temat . Wybebesz całego tego maluszka dospawaj klatkę i śmigaj na kjs . Albo oddaj mi go xD To chętnie się za niego zabiorę :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oddam go :D Ostatnio Golfa 3 generacji wyprzedziliśmy xD Było ciężko :P Grosze maluch wart ale ubezpieczenie 180zł/rok ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiat 126p to najlepsze auta na świecie! I chyba każdy z nas miał cudowne wspomnienia z tym samochodem związane:)

allegro -> lagopl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swojego sprzedałem za 300 zł :):)

Są osoby na forum, które za jeszcze mniej? haha

allegro-> lagopl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ze złota tylko kupiony jako nowy i wstawiony do szopy bo garażem tego bym nie nazwał i tak sobie stał nie jeżdzony . Czemu nie wiem ale są o tm filmiki na YT .. Suma sumarum przetrwał te kilkadziesiąt lat w stanie idealnym jako nówka Po profesjonalnym odnowieniu lakieru i wymianie opon samochód wyglądał jak kazdy nowy który dziś byś odebral z salonu i stąd ta cena bo oferta była skierowana do kolekcjonerów etc itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm...tak duże kwoty za Fiata 126p mogą dać jedynie maniacy lub kolekcjonerzy .

Jeśli taki maluch ma mały przebieg, a prawie wcale to można na nim zarobić krocie, przykład ostatnia aukcja na allegro o której pisali na onecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maluszki są fajne, mój ojciec miał. Ale ja ze swoim zwrostem bym się nie zmieścił chyba żebym siedział na miejscu pasażera ;D

Miałem takiego kolegę co jeździł maluchem na tylnym siedzeniu bo się nie mieścił ;D

Hmmm...Dawno temu potrafiliśmy w 12 osób jeździć...;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to strasznie sentymentalnie podchodzę do maluszków, w ogóle zresztą do starej motoryzacji. Jeśli ktoś z Was interesuje się modelarstwem to De Agostini wydało model malucha do składania i w pakiecie z przyczepą Niewiadów. Zamówiłem prenumeratę i będę składał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi