PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie mi smaki robić ... na Twistera albo kurczaczka ? W KFC :(

W Mc. nie jadam nie lubie sam syf jakbym miał wybierać to twister i pepsi w KFC. Płace raz i leje bez końca :D Tylko beczkę podrzucić i lać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z KFC tylko grander texas:P A co do pepsi to rozrabiają ją z wodą, sam kiedyś byłem świadkiem jak z nalewaka do pepsi lała się woda;p Może zakończymy offtop:)

W McDonald's mają też dobrą kawę ale droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odradzam KFC i Mc.. nie będę tu Bóg wie co pisał jakie to nie zdrowe itd.

ale ja po prostu polecam grillowane żarcie :)

@EDIT: nie wiem jak wy, ale ja sie nie mogę doczekać udka u grillowanego na obiadek i wieczorki z kolegami na ogródku ^^ ;D ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w zasadzie w upalne dni czasami zdarza mi się marzyć o McFlurry :P do tego muszę się przyznać :D choć i tak zanim dotrę do McDonalna jest jakiś sklep spożywczy, a w nim cudowne Big Milki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Macku bywam kilka razy w roku: jak mam wycieczke szkolną lub jak jadę do Warszawy....

Z KFC również polecam kubełek- najlepsze są te ostre kuczaczki. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Mc'Ścierwie pracowało kilku moich znajomych część dalej pracuje na stanowiskach od kucharza do kierownika i jak się nasłuchałem i napatrzyłem co się tam wyprawia to jak jestem zmuszony stołuje się w tym syfie. Zazwyczaj dzieje się to kiedy jedziemy w delegacje. A po drodze nie ma Chińczyka albo Turasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze zniżkami które rozdają ( chodzi mi o takie malutkie karteczki) można jeszcze się tam najeść jednaj bez zniżek to raczej mało kogo stać na porządną wyżerkę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najadam się na maksa 5 cheeseburgerami to razem 20 zł, za tyle ledwo kupisz normalny obiad gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może w Tomaszowie. W Białymstoku za 10-12 zł można spokojnie opierniczyć dobry obiadek w jednej z knajp w mieście. Tylko trzeba wiedzieć gdzie łazić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Katowicach również bez problemu się najesz za 15-20 zł :P i to pojesz całkiem zdrowo i smacznie ;) Wszystko jest kwestią tego, że właśnie trzeba wiedzieć gdzie łazić ;) Gdy już się zna takie lokale to bez problemu można bardzo dobrze zjeść za niewielkie pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi