PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

lukkas

Jaki program do tworzenia stron

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej moja klasa na infie robiła strony internetowe w Wordzie :) Pokaże wam potem przykładowe kawałki kodu z worda, ja padłem dosłownie :) Jak program może tak kod pozmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jesteś nowy w temacie to na pewno nie będę ci polecał notatnika lub Notepad++. Programów tych używają specjaliści którzy znają html/xhtml na pamięć. Zainstaluj sobie jakiś Edytor na tej stornie masz kilka http://www.kurshtml.boo.pl/html/edytory,zielony.html edytory ułatwią ci pisanie strony, ponieważ są w nich przyciski tworzące tabele, kolumny itp....

Kiedyś używałem EdHTML (darmowy) obecnie korzystam z Pajączka(płatny). Polecam obydwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam Pająka, ale szybko zrezygnowałem z niego bo kod zaśmiecał strasznie. Notepad++ jest prosty jak budowa cepa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o gotowce, to ostatnio testowałem i mogę polecić wix.com

graficznie można fajną stronkę wybrać i zrobić ją wedle uznania, ciekawe projekty wychodzą

niestety cena jest jedynym minusem, ale jest darmowy test żeby się pobawić, uważam że warto sobie sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak nie potrzebujesz jakiejś mega stronki to postaw na wordpressie

Dokładnie - Wordpress jest najpopularniejszy, jakby co to można w necie bardzo dużo wskazówek znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy jest WordPress. Na początku może wydawać się skomplikowany - posiada bowiem rozbudowany panel administracyjny oraz mnóstwo funkcji. Jeżeli będziesz cierpliwy to po pewnym czasie - po kilku miesiącach lub latach stwierdzisz, że nie ma lepszego programu do projektowania stron internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi