PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

magdalenka156

Zrozumieć Kobiete

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zależne jest od wiedzy jaką posiada mężczyzna na temat różnic między płciami ;) chodzi mi tu o różnice psychiczne, nie fizyczne (żeby nie było nie domówień).

W księgarniach znajduje się mnóstwo książek na ten temat. Godnymi uwagi są książki napisane przez małżeństwo psychologów Alana i Barbare Pease. W sposób żartobliwy, ale dokładny przedstawiają jak odczytywać zachowania zarówno męskie jak i damskie. Wszystko wytłumaczone jest w sposób jasny i poparty historyjkami-przykładami zachowań.

Ja osobiście nie mam problemu w dogadaniu się z kobietami właśnie ze względu na posiadaną wiedzę :) wiem, co kryje się w kobiecych zachowaniach i dzięki temu łatwiej jest zrozumieć same kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

człowieku, weź się ogarnij z tymi feromonami ;) nie przypominam sobie, aby ktoś w ogóle znał wyniki jakichś badań naukowych dotyczących skuteczności ich sztucznych zamienników;) kobietę można zrozumieć i nie są potrzebne do tego jakieś megawypaśne czary-mary, które mogą w ogóle nie działać tylko kilka książek i chęć ich zrozumienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.