PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

magdalenka156

jaki komplement chcielibyście uslyszeć?

Rekomendowane odpowiedzi

No to komplementy się posypały :D ja dzisiaj usłyszałem z ust mojej dziewczyny wiązankę komplementów jakie otrzymywałem od jej znajomych koleżanek i ciotek, które mnie widziały xD i aż mi się głupio zrobiło, że tyle tego było xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę jakie komplementy słyszałam w życiu... i było ich bardzo mało ,a większość raczej powinna być niedostępna dla dzieci ;D :rotfl: Faceci z którymi się spotykałam to raczej mało rozwinięci byli pod tym względem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dla mnie po prostu nowa sytuacja :) do tej pory byłem przyzwyczajony do tego, że to znajome koleżanki były komplementowane. A tu teraz ja jestem obiektem komplementów, zarówno na uczelni, jak i na ulicy... Na prawdę dziwnie się z tym czuję... Choć nie powiem, żeby to nie było przyjemne xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do narcyzmu mi na szczęście daleko :) Moja dziewczyna zawsze sprowadza mnie do parteru, gdy za bardzo się zacznę rozpływać nad tymi komplementami xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi