PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Przemo

Jazda ze słuchawkami

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak słuchawki mam prawie zawsze żeby móc rozmawiać przez telefon. Ale muzyki nigdy nie puszczam bo nie słyszę co się dzieje. Odbieram tylko telefony jak muszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak można słuchać muzyki na motorze, przecież motor zagłuszy muzykę ??

Tu już nie chodzi o zagłuszanie muzyki, a o to co dzieje się wokół nas. Jadąc na motorze ze słuchawkami w uszach nie słyszysz co dzieje się wokół Ciebie i co za tym idzie zmniejsza się koncentracja potrzebna do szybkich decyzji w skrajnych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam sie z Polanosiu, nie wyobrażam sobie jazdy na motorze ze słuchawkami- nawet na rowerze bym z nimi nie jeździł, bo mogła by to być ostatnia usłyszana muzyka w moim życiu...Radzę odpuścić sobie ta "przyjemność" i muzyki słuchać po zejściu z pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jest fanem muzyki to zawsze może kupić radio do motoru,nawet zbyt głośna muzyka w samochodzie może być niebezpieczna a o motorze czy rowerze już nie wspomnę, kilka razy darzyło mi się że na parkingu wpadł by mi pod koła pieszy który zapomniał o całym świecie bo miał słuchawki w uszach. Słuchając muzyki i odpływając w świat marzeń można wyrządzić krzywdę nie tylko sobie ale i innym, tak że rachunek jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie kolega jeździł ze słuchawkami i się przejechał na tym ostatnio. Jechała karetka za nim i nie słyszał, wszystkie auta zjechały a jego ambulans prawie staranował bo nie słyszał i nie zjechał. Nigdy nie jeździjcie ze słuchawkami na motorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jazda przy głośnej muzie, z komórą przy uchu i ze słuchawkami, to raczej głupota niż brak wyobraźni.

Potem wypadek, ja nic nie słyszałem, płacz i rozpacz rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi