PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Przemo

Jazda ze słuchawkami

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie lubie jezdzic na rowerze, sluchajac muzyki na sluchawkach to dodaje motywacji i lepiej sie kreci jakos korba :). Jednakze do tego wyznaje jedna zasade muzyka musi byc na tyle cicho, zebym slyszal otoczenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam słuchać muzyki, ale nigdy ze słuchawkami na uszach, kiedy kieruję jakimkolwiek pojazdem. Nie będę powtarzać, że to jest po prostu niebezpieczne, bo to zostało już kilka razy tutaj napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również nie wyobrażam sobie jazdy czymkolwiek z założonymi słuchawkami jeszcze dokanałowymi! Czy na motocyklu,samochodem jeżdżę nie korzystam z tego po drugie wolę tą piękną muzykę, którą dostaje od mojego silnika 4'tero litrowej V8'emki i motocykla GSX 1300R<3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeżdżę na rowerze ze słuchawkami w uszach. Ale nie puszczam muzyki na tyle głośno, żeby nie słyszeć co się dzieje dookoła, bo to faktycznie byłoby niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na motor w życiu nie wsiadam ze słuchawkami na uszach, moim zdaniem to głupota. Słuch na drodze jest równie ważny jak wzrok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 15.04.2018 o 16:19, Denver napisał:

Przecież to jest totalnie niebezpiecznie, na rowerze się boję jeździć ze słuchawkami a co dopiero na motorze

Różni ludzie się zdarzają, z bardziej lub mniej odpowiedzialnymi pomysłami :D Ja uwielbiam motocykle, ale uważam , że bezpieczeństwo to rzecz najważniejsza a słuchawki to wykluczają. Przymierzam się nawet do kupna swojej pierwszej maszyny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, natec napisał:

Różni ludzie się zdarzają, z bardziej lub mniej odpowiedzialnymi pomysłami :D Ja uwielbiam motocykle, ale uważam , że bezpieczeństwo to rzecz najważniejsza a słuchawki to wykluczają. Przymierzam się nawet do kupna swojej pierwszej maszyny :D

coś już masz na oku ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi